تامین مواد اولیه

یکی از مهم ترین چالش هایی که صنایع غذایی با آن مواجه هستند، تامین مواد اولیه جهت تولید محصولات مختلف غذایی و یا استفاده در رستوران ها و مجموعه های غذایی است. زیرا تازگی، منشا و داشتن اعتبارنامه های بهداشتی و سلامتی این مواد بسیار اهمیت دارد و نمی توان هر نوع موادی را در این حوزه مورد استفاده قرار داد. از سوی دیگر نیز با توجه به حجم بالای نیاز بازار، مواد اولیه تقلبی به وفور در بازار وجود دارد و همین موضوع سلامتی مصرف کنندگان را به خطر انداخته است. برای افرادی که در حوزه طراحی فرمولاسیون مواد غذایی فعال هستند، اصالت مواد اولیه بسیار اهمیت دارد. زیرا ساختار یک فرمول با مواد اولیه، دارای شناسنامه است، به این معنی که هر موادی که در آن استفاده می شود، دارای اصالت است و به شکل جزیی درباره تمامی مواردی که لازم است متخصص درباره آن بداند، صحبت شده است. در ادامه به بخش های دیگری تامین مواد اولیه پرداخته خواهد شد.

تامین کننده مواد اولیه صنایع غذایی

تامین مواد اولیه صنایع غذایی

244

تنوع کالاهایی که در تولید انواع مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد، این ضرورت را دارد که اصالت آن ها توسط مراجع مرتبط با غذا و دارو تایید شود. زیرا این مواد به شکل مستقیم با سلامتی و خوراک جامعه در ارتباط است و هر گونه سهل انگاری و ورود مواد غذایی نامعتبر به سبد غذایی مردم، سلامتی جامعه و مردم را به خطر می اندازد. از همین رو مرکز فرمولاسیون مواد غذایی ایران، با داشتن سابقه طولانی در تامین مواد اولیه صنایع غذایی، خدمتی را به همه فعالان در این حوزه ارایه می نماید. این مرکز  با اعتبارسنجی از محصولات ارایه شده و اطمینان از اصالت کالا، اقدام به تامین انواع مواد اولیه نموده است. این مواد همگی دارای استانداردهای مورد تایید داخلی از سازمان غذا و دارو بوده و هیچ نگرانی از این بابت متوجه تولیدکنندگان نخواهد بود. از سوی دیگر نیز محصولاتی که در فرمولاسیون مورد استفاده قرار می گیرند، همگی از بهترین مواد اولیه هستند، زیرا در زمان مهندسی این مواد، منشا و اصالت آن ها بسیار اهمیت دارد و به شکل مستقیم و ملموس بر روی نتیجه نهایی تاثیر می گذارد.

تامین کننده مواد اولیه صنایع غذایی

مجموعه فرمولاسیون مواد غذایی ایران، همواره در تلاش بوده است تا با جمع آوری اطلاعات دقیق از تمامی تولید کنندگان داخلی در وهله اول و در بخش دوم تمامی واردکنندگان مجاز انواع مواد غذایی، گلچینی از بهترین های مواد غذایی مورد نیاز را در حالت تامین از دست اول در کنار یکدیگر قرار داده و تمامی نیازهای شرکت ها را به این شکل تامین نماید. مواد ارایه شده این مجموعه دارای ویژگی های زیر هستند:

  1. تمامی مواد ارایه شده از جدید ترین تولیدات و یا واردات شرکتهای فعال و معتبر در این حوزه  هستند که تمای مجوزهای لازم را دارا هستند.
  2. منشا تمامی این مواد معلوم است و دارای شناسنامه های معتبر و مجوزهای لازم هستند.
  3. تمام محصولات ارایه شده طبق نیاز سفارش دهنده است و دارای ضمانت اصالت کالا هستند.


همکاری این مجموعه با طیفی متنوعی از صنایع، بیانگر ظرفیت این مجموعه در تامین نیازهای صنایع مختلف است. برای دریافت مشاوره و ثبت درخواست خود، تنها کافی است تا با ثبت درخواست مشاوره و تماس از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر، این کار را انجام دهید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و ضمن ثبت موارد مورد نیاز، اقدام به تعیین زمان مشاوره رایگان در حوزه تامین کننده مواد اولیه نمایند و در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.