فرمولاسیون مایه کباب کوبیده

یکی از محبوب ترین غذاهای ایرانی کباب کوبیده است. کوبیده ایرانی یک غذای لذیذ و پرطرفدار در ایران است که با گوشت چرخ کرده گوساله یا بره درست می شود و با پیاز رنده شده و ادویه مخلوط می شود و سپس به سیخ های بلند و نازک تبدیل می شود. سپس سیخ ها را روی ذغال و یا کبابپزهای گازی کباب می کنند تا گوشت کاملا پخته شود. کوبیده یک غذای سنتی این منطقه است که قرن هاست مردم این خطه از آن لذت می برند. اغلب این غذا را با برنج، گوجه، فلفل و سبزیجات تازه مانند ریحان سرو می شود. این غذا ساده و در عین حال خوش طعم است و با داشتن فرمولاسیون متنوع با توجه به نوع گوشت به همراه انواع ادویه، طعمی را به گوشت اضافه می کنند.

 

یکی از مواد کلیدی کوبیده پیاز رنده شده است. پیازها به گوشت رطوبت و طعم می بخشند و به چسبندگی گوشت کمک می کنند. ادویه های مورد استفاده در کوبیده بسته به ترجیح شخصی می تواند متفاوت باشد، اما معمولاً شامل زیره، زردچوبه، پاپریکا و نمک است.کوبیده یک غذای همه کاره است که می توان آن را به تنهایی یا به عنوان بخشی از یک غذای بزرگتر میل کرد. می توان آن را با انواع مختلفی مانند گوجه فرنگی کبابی، فلفل و پیاز سرو کرد. همچنین می توان آن را با سالاد شیرازی یا ماست موسیر سرو نمود که طعم های آن همراه با تضاد و طراوت با طعم گوشت باشد.

فهرست مطالب:

  1. فرمولاسیون مایه کباب کوبیده مرغ
  2. فرمولاسیون مایه کباب کوبیده رستورانی
  3. مشاوره تولید مایه کباب کوبیده

مشاوره تولید مایه کباب کوبیده

فرمول تولید مایه کباب کوبیده

فرمولاسیون مایه کباب کوبیده مرغ

در ایران کوبیده را اغلب با نان لواش می خورند که نان نازک و پهنی است که برای پیچیدن دور گوشت و سبزیجات بسیار مناسب است. این باعث می شود که در حین حرکت غذا بخورید یا به عنوان یک میان وعده سریع لذت ببرید. در مجموع کوبیده ایرانی غذای لذیذ و سیر کننده ای است که خیلی ها آن را دوست دارند. ترکیبات ساده و در عین حال خوش طعم آن، آن را به گزینه ای عالی برای هر کسی که به دنبال یک غذای خوشمزه و آسان است تبدیل می کند. همچنین این غذا را با مرغ نیز طبخ می نمایند که به جای گوشت گاو یا بره با مرغ چرخ کرده درست می شود.

 

این گزینه سالم تری است که درست کردنش به همان اندازه خوشمزه و آسان است. برای تهیه کوبیده مرغ به مرغ چرخ کرده، پیاز رنده شده، ادویه هایی مانند زیره، زردچوبه، پاپریکا، نمک و فلفل و سیخ نیاز است. مرغ چرخ شده را با پیاز رنده شده و ادویه جات مخلوط کنید تا خوب مخلوط شوند و همانند کباب کوبیده گوشت سیخ می شود. رنگ این غذا متمایل به زرد است که با توجه به استفاده از زعفران و غذا به طلایی نیز متمایل می شود و زیبایی اشتهابرانگیزی را به همراه می آورد.

فرمولاسیون مایه کباب کوبیده رستورانی

در کل کوبیده مرغ جایگزینی خوشمزه و سالم برای غذاهای سنتی ایرانی است. مواد تشکیل دهنده ساده و آماده سازی آسان آن را به گزینه ای عالی برای هر کسی که به دنبال یک غذای خوشمزه و مغذی است تبدیل کرده است. از آنجایی که این انواع کوبیده جزوی از فرهنگ غذایی ما هستند، این ضرورت ایجاد شده است تا در راهکارهای بهتر و روش های صنعتی نوینی برای تولید این محصول استفاده شود. شرکت های فعال در حوزه غذایی با استفاده از سیستم های جدید و بهره مندی از مشاوره های افراد فعال در حوزه غذایی اقدام به تولید مایه کوبیده نموده اند که آماده سازی و طبخ این محصول را بسیار آسان نموده است. این مواد با توجه به شرکت و میزان مصرف پروتئین حیوانی دارای قیمت های مختلفی است. همچنین تولیدات این شرکت ها کمک کرده در افراد بتوانند به راحتی در هر جای دیگری کباب کوبیده مصرف نمایند و از طعم آن لذت ببرند.

مشاوره تولید مایه کباب کوبیده

یکی از مهم ترین و متمایزترین امکاناتی که در مجموعه فرمولاسیون مواد غذایی ایران مورد توجه قرار گرفته است، تجربه بالا و همکاری های گسترده با برندهای غذایی خصوصا در تولید و آماده سازی انواع غذای ایرانی است. توانمندی فرمولاتورهای این مجموعه کمک کرده است تا با استفاده از علوم نوین و طعم شناسی صحیح محصولی با کیفیت و کاملا مطابق با ذائقه مصرف کننده را به همراه داشته باشد. کارشناس های این مجموعه جزو مجرب ترین فعالان حوزه غذایی به شمار می روند و همین موضوع سبب شده تا همکاری‌های درخشانی با این مجموعه به سرانجام برسد. برای دریافت مشاوره فرمولاسیون مواد پروتئینی در مجموعه های غذایی و رستورانی تنها کافی است تا با ارسال پیام و بهره مندی از راه های ارتباطی، نیاز خود را مطرح نموده تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل شود.

نتیجه گیری:

یکی از خوش طعم ترین غداهای ایرانی کباب کوبیده است که به روش های مختلف سنتی و صنعتی آماده سازی و طبخ می شوند. این غذا را می توان با گوشت مرغ، گوساله و گوسفند و… آماده سازی کرد. مدل صنعتی این غذا نیز دارای ظرافت های اجرایی است که می توان با بهره‌مندی از کارشناسان مجرب این مجموعه فرمولاسیون های اختصاصی برای این بخش ها به بهترین شکل به مرحله اجرا و تولید رساند.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.